Windows Server

Windows server podporuje správu rôznych infraštruktúr, ukladanie údajov, aplikácie a komunikácie. Tento server funguje ako dátové centrum, ktoré hrá úlohu pri spravovaní sietí a užívateľov.

 

Špecifikácia

Úloha Windows servera

Windows servery sú najpopulárnejšou možnosťou pri spáve firemnej infraštruktúry. Poskytujú úplnú kontrolu nad sieťou, užívateľmi a aj prístupu k dátam či zdieľaným súborom. Dokážu automatizovať mnohé redundantné procesy a tak ušetriť veľké množstvo času.

Čo to pre Vás znamená?

Viac

Doplnkové služby

Zálohovanie externe 1x týždenne

Služba zahŕňa zálohu dát na iný server v inom racku. Uschováva sa vždy 1 záloha.

DDoS Ochrana

Služba zahŕňa konektivitu, ktorá je chránená a filtrovaná proti DDoS útokom zvonku. Útok do sily 150Mbps sa filtruje takže na server by mal prísť čistý tok.

Ďalšie druhy dikového priestoru

Služba zahŕňa možnosť obstarať si na server disky na ukladanie ešte väčšieho množstva dát.

Benefity

Výsady vedenia serverhostingu u nás.

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Pri zaslaní e-mailu sa vedia naši technici ihneď pozrieť na popísaný problém a zaujať postoj. Dokonca je pre nás jednoduchšie určiť návrhy na termín alebo spôsoby riešenia.

To necháme na Vás. Pre nás je najpodstatnejší e-mail alebo telefónne číslo. Samozrejme, ktorý spôsob máte radšej a zvolíte je Vaše osobné rozhodnutie. Z bezpečnostných dôvodov Vás prosíme, aby ste uviedli aspoň krstné meno, nie napríklad prezývku.

V prvom rade je dobré uviesť, čoho sa problém týka. Pokiaľ máte záujem o služby, treba uviesť do správy prednostne práve tieto informácie. Ak ale máte problémy s počítačom, tak Vás to, prosíme, uviesť taktiež do prvých viet. Je pre nás  týmto spôsobom jednoduchšie rozdeliť prácu technikom, aby sa vždy Vášmu problému venoval najskúsenejší technik v danom obore a zároveň sme urýchlili jeho vyriešenie.

Záleží na aktuálnej vyťaženosti technikov. Máme zavedený systém tiketov a ihneď, ako technik Váš problém alebo požiadavku prijme, bude sa jej venovať. Samozrejme, uprednostňujeme kritické poruchy a urgentné prípady.

Jednoznačne nie. Formulár slúži všeobecne na kontakt akéhokoľvek úseku spoločnosti. Či už na poradenstvo alebo na dopyt práce u nás. Radi Vám odpovieme na akúkoľvek otázku z oblasti, ktorej sa venujeme a ovládame.

Je možné, že sme vyťažený. Na e-maily ale väčšinou do maximálne týždňa odpovedáme vždy. Ak prešlo už niekoľko týždňov a stále nemáte odpoveď, skúste napísať znova. Prípadne si skontrolujte spamový kôš, či naša odpoveď neskončila práve tam.

Obsah e-mailu ako takého je na našej strane v bezpečí. Ale cesta od Vás k nám bezpečná byť nemusí a e-mail sa môže po ceste tzv. „odchytiť“. Preto, prosíme, nezverejňovať tajné informácie či prihlasovacie údaje ako heslá, IP adresy a podobne cez e-mail. V prípade, že ich budeme pri práci potrebovať, o postupe, ako ich k nám dostať sa dohodneme osobne alebo telefonicky.

Určite nie. Kontaktné informácie o Vás úmyselne neukladáme, pokiaľ neslúžia na riešenie problému. Neposkytujeme ani informácie žiadnym tretím stranám pre účely marketingu alebo prieskumov. Slúžia len čisto na kontakt medzi nami a Vami.

    © 2023 FortSec

    Využívame Cookies

    Aby sme zabezpečili zážitok z používania našej stránky, na Vašom počítači ukladáme Cookies.

    Rozumiem!