O nás

Pochopte naše priority a prečítajte si náš príbeh, aby ste si o nás spravili správny obraz.

Kto sme a ako sme vznikli?

Spoznajme sa, než sa spoločne pustíme do projektu

Mladý kolektív, skusení technici. Týmito dvoma frázami by sa dala popísať firma FortSec. V momentálnej dobe sa náš tím skladá zo štyroch technikov. Ako firma sme začali spoločne v roku 2021 a časom sme prešli veľa zmenami. Hlavne v zameraniach každého z nás. Aktuálne máme rozdelené úlohy a prácu považujeme skôr za hobby, než povinnosť. Máme viacero skúsenosti s podnikmi, či už v súkromnom alebo štátnom sektore.

Naše priority

Pre nás sú kľúčové najmä

Profesionalita a znalosti

Príjemnú a neformálnu komunikáciu s klientom združujeme s odbornými znalosťami preberaného problému.

Individuálny prístup a problem-solving

Prispôsobenie produktov a služieb je ako pre nás, tak i pre Vás obrovskou výhodou. Nie je to len uľahčenie práce, ale aj zvýšenie efektivity.

Efektivita a produktivita

Mimo spoľahlivosti a jednoduchosti samotného produktu je dôležité aj dosiahnutie vyššej efektivity a produktivity, vďaka ktorej bude Vaša spoločnosť prosperovať viac, než kedykoľvek predtým.

IT je naším koníčkom

Na Vašich projektoch nepracujeme preto, lebo musíme. Pracujeme, pretože sme technologickí nadšenci a je to naše hobby. No a koho práca baví, ten aj vyprodukuje výsledok, ktorý bude stáť za to...

Náš tím

Členovia FortSec tímu

„Nápady každého jednotlivca by mali byť zdielané. Len tak sa z nich môže stať niečo väčšie.“

Denis Dojčan

Denis Dojčan

konateľ spoločnosti, IT technik
Vizionár, podnikateľ. V spoločnosti FortSec má úlohu konateľa a rozhoduje zároveň s kolegom o kritických rozhodnutiach firmy. Zároveň pracuje na pozícií IT technika a dohliada na správny chod firmy.
Ernest Habán

Ernest Habán

IT technik
V spoločnosti FortSec má úlohu technického poradcu, sieťového, serverového a IT technika. Zároveň i spravuje firemnú infraštruktúru a zaručuje bezpečnosť.
Anton Pernisch

Anton Pernisch

konateľ spoločnosti, IT technik, programátor
Vizionár, podnikateľ. V spoločnosti zohráva kľúčovú úlohu nevyhnutnú pre správny chod firmy. Zároveň pracuje na pozícií hlavného web developera a programátora, ak je treba zastupuje úlohu IT technika.
Matúš Brezina

Matúš Brezina

IT technik, frontend web developer
Vizionár, podnikateľ. V spoločnosti FortSec má úlohu programátora, dizajnéra a hlavného frontend developera. Plní úlohu hlavného správcu webových obsahov a navrhuje webstránky pre zákazníkov.

Často kladené otázky

Niečo nejasné?

„Ten, kto sa vôbec nič nepýta, vie buď všetko, alebo vôbec nič.“

Kto sme?

Sme skupina ľudí so spoločnými záujmami, ktorí sa rozhodli zdielať svoje skúsenosti z IT sektoru a vytvoriť niečo väčšie.

Odkiaľ sme?

Sídlo našej firmy je v Piešťanoch, v Trnavskom kraji - odkiaľ aj väčšina z nás pochádza.

Je možné sa osobne stretnúť pre konzultáciu?

Samozrejme, aj túto službu poskytujeme. Na základe telefonického rozhovoru sa viete s našimi technikmi stretnúť aj osobne a prediskutovať problém u nás, v príjemnej atmosfére a pri dobrej káve.

Aký je proces pred zahájením projektu cez Vašu spoločnosť?

V závislosti od vybraného produktu alebo služby, kľúčová je fyzická obhliadka prostredia, kde bude vybraný produkt alebo služba v prevádzke. Každý produkt je u nás prispôsobený priamo do prostredia zákazníka a ku všetkým projektom pristupujeme individuálne, aby sme zabezpečili maximálnu presnosť a konečný užívateľský zážitok.

Pri niektorých produktoch a službách nie sú uvedené ceny. Prečo?

Ceny neuvádzame najmä pri produktoch či službách pre firmy, kedy sa konečná cena jednoducho nedá odhadnúť. Každý projekt je individuálny a naše produkty a služby prispôsobujeme potrebám zákazníka. Až po dôkladnej analýze Vám vyhotovíme cenovú ponuku, na základe ktorej sa môžete rozhodnúť.

Ako je to so servisom a zárukou na produkty?

Na všetky produkty poskytujeme zákonnú 2-ročnú záruku a záručný servis, spolu s riešením porúch a výjazdov technikov v prípade, že vina je na našej strane. Po uplynutí lehoty dvoch rokov vieme so zákazníkom konzultovať predĺženie servisu a podpory na dobu určitú aj neurčitú, ktorá bude právne opatrená zmluvou.

Aký je postup pri riešení poruchy?

Väčšinu systémov máme monitorovaných automatickým systémom na diaľku, ak s tým klient súhlasí a prostredie to umožní. V tom prípade vieme problém ihneď identifikovať a zaslať voľných technikov na výjazd, aby problém čo najrýchlejšie vyriešili. Technici identifikujú problém a zároveň určia dôvod poruchy. Spíšu protokol, ktorý sa neskôr zašle na fakturáciu (ak to bude nutné) a kontaktnej osobe, aby bola oboznámená o probléme a jeho riešení. V krajných prípadoch sa zariadenie môže vziať na našu pobočku, kde sa vykoná servis a oprava.

© 2023 FortSec

Využívame Cookies

Aby sme zabezpečili zážitok z používania našej stránky, na Vašom počítači ukladáme Cookies.

Rozumiem!