Kontakt

V prípade záujmu o naše služby Vám ponúkame viacero možností, ako sa s nami spojiť. Sme otvorení takmer všetkým možnostiam. Nech teda spoločné záujmy započnú.

FortSec Piešťany

IT správa a integrácia systémov do prostredia. Všetko na jednom mieste.

FortSec ponúka produkty a služby priamo prispôspbené pre Vás, spolu s podporou 24/7 a skúsenými technikmi, ktorí absolvujú výjazd v prípade poruchy.

0951 832 742

info@fortsec.eu

Kollárova 7970/12, 921 01 Piešťany

Hurbanova 11, 921 01 Piešťany

IČO: 54 878 829

IBAN: SK26 1100 0000 0029 4913 5365

Kontakty na oddelenia

Sme tu pre Vás

IT oddelenie

it@fortsec.eu


Po-Pi: 08:00 - 16:00

Čo ponúkame

Profylaxia zariadení, stavba počítača na mieru, výmena komponentov, optimalizácia zariadení, aktualizácie, inštalácia programov, poradenstvo, servis.

Podpora a informácie

support@fortsec.eu
info@fortsec.eu

Po-Pi: 08:00 - 16:00

Čo ponúkame

Profylaxia zariadení, stavba počítača na mieru, výmena komponentov, optimalizácia zariadení, aktualizácie, inštalácia programov, poradenstvo, servis.

Obchodné oddelenie

obchod@fortsec.eu

Čo ponúkame

Profylaxia zariadení, stavba počítača na mieru, výmena komponentov, optimalizácia zariadení, aktualizácie, inštalácia programov, poradenstvo, servis.

Digitálna identita a sociálne siete

Sme on-line. Všade, kde to je môžné.

Nájdete nás takmer na akejkoľvek populárnej platforme, či to už je Facebook, LinkedIn, GitHub alebo Discord, svoju digitálnu identitu si udržujeme sviežu a vždy aktuálnu.

Kontaktujte nás

Ste rozhodnutý? Napíšte nám.

Pri zaslaní e-mailu sa vedia naši technici ihneď pozrieť na popísaný problém a zaujať postoj. Dokonca je pre nás jednoduchšie určiť návrhy na termín alebo spôsoby riešenia.

To necháme na Vás. Pre nás je najpodstatnejší e-mail alebo telefónne číslo. Samozrejme, ktorý spôsob máte radšej a zvolíte je Vaše osobné rozhodnutie. Z bezpečnostných dôvodov Vás prosíme, aby ste uviedli aspoň krstné meno, nie napríklad prezývku.

V prvom rade je dobré uviesť, čoho sa problém týka. Pokiaľ máte záujem o služby, treba uviesť do správy prednostne práve tieto informácie. Ak ale máte problémy s počítačom, tak Vás to, prosíme, uviesť taktiež do prvých viet. Je pre nás  týmto spôsobom jednoduchšie rozdeliť prácu technikom, aby sa vždy Vášmu problému venoval najskúsenejší technik v danom obore a zároveň sme urýchlili jeho vyriešenie.

Záleží na aktuálnej vyťaženosti technikov. Máme zavedený systém tiketov a ihneď, ako technik Váš problém alebo požiadavku prijme, bude sa jej venovať. Samozrejme, uprednostňujeme kritické poruchy a urgentné prípady.

Jednoznačne nie. Formulár slúži všeobecne na kontakt akéhokoľvek úseku spoločnosti. Či už na poradenstvo alebo na dopyt práce u nás. Radi Vám odpovieme na akúkoľvek otázku z oblasti, ktorej sa venujeme a ovládame.

Je možné, že sme vyťažený. Na e-maily ale väčšinou do maximálne týždňa odpovedáme vždy. Ak prešlo už niekoľko týždňov a stále nemáte odpoveď, skúste napísať znova. Prípadne si skontrolujte spamový kôš, či naša odpoveď neskončila práve tam.

Obsah e-mailu ako takého je na našej strane v bezpečí. Ale cesta od Vás k nám bezpečná byť nemusí a e-mail sa môže po ceste tzv. „odchytiť“. Preto, prosíme, nezverejňovať tajné informácie či prihlasovacie údaje ako heslá, IP adresy a podobne cez e-mail. V prípade, že ich budeme pri práci potrebovať, o postupe, ako ich k nám dostať sa dohodneme osobne alebo telefonicky.

Určite nie. Kontaktné informácie o Vás úmyselne neukladáme, pokiaľ neslúžia na riešenie problému. Neposkytujeme ani informácie žiadnym tretím stranám pre účely marketingu alebo prieskumov. Slúžia len čisto na kontakt medzi nami a Vami.

  Telefónny kontakt

  0951 832 742

  Ak máte jednouchý problém alebo rýchlu požiadavku, nemusíte čakať na e-mail! Zavolajte nám ktorýkoľvek pracovný deň medzi 8:00 a 17:00 na uvedené číslo.

  Využívame Cookies

  Aby sme zabezpečili zážitok z používania našej stránky, na Vašom počítači ukladáme Cookies.

  Rozumiem!