Služby jednotlivcom

Sme všestranná spoločnosť. Pomáhame nielen firmám, ale aj jednotlivcom. Prezrite si našu ponuku a ozvite sa nám s Vaším problémom!

Čo ponúkame ?

Obsiahla ponuka služieb i produktov vrátane práci po dohode

Medzi našimi službami si určite vyberete. Ponúkame čokoľvek od stavby PC po optimalizáciu či odstránenie vírusov z Vašeho počítača. V rámci dobrej reputácie ponúkame po prvý raz konzultáciu zdarma či rady, ako do budúcna vyriešiť problém svojpomocne.

Vďaka viacerým výhodam je možnosť i osobného prevzatia počítača priamo z pohodlia Vašeho domova a po oprave opätovné vrátenie a nainštalovanie. Niet teda dôvodu, prečo čakať.

Ak si nevyberete, tak naša spoločná cesta ešte nekončí. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky a nájdeme riešenie i pre problém, ktorý uvedený ešte nemáme.

Naša ponuka

Služby a produkty pre jednotlivcov

Zálohovanie z HDD/SSD

30€

Služba zahŕňa migráciu údajov zo starého disku na nový, prípadne tvorba záloh z aktuálneho disku či formátovanie disku (ak zákazník potrebuje disk vyčistiť). Prípadne iná práca s diskami po dohode.

Inštalácia/reinštalácia Windows

30€

Služba zahŕňa inštaláciu operačného systému do Vášho počítača aj so všetkými kritickými aktualizáciami. Prípadne reinštalovanie operačného systému, čo môže vo väčšine prípadov vyriešiť chyby systému a zrýchliť fungovanie počítača.

Výber komponentov a stavba počítača

70€

Služba zahŕňa výber komponentov (po dohode so zákazníkom) a následná stavba počítača, súčasne s inštaláciou operačného systému, aktualizácií spojenými s novým počítačom a inštaláciou základných programov pre zákazníka. My postavíme a pripravíme a Vy môžte ihneď po dodaní pracovať.

Údržba/čistenie zariadení

30€

Služba zahŕňa prepastovanie procesora (čo zabráni možnému prehrievanu a v niektorých prípadoch aj zlepší chod počítača), výmenu CMOS baterky (pre správne naštartovanie počítača) a čisteniu od prachu, čo je vo väčšine prípadov hlavným dôvodom skratu počítača.

Diagnostika a oprava poruchy PC

25-50€

Služba zahŕňa diagnostiku poruchy počítača. Táto služba je určená pre počítače, ktoré sa spustia, no nenabehne obrazovka, prípadne sa Windows nespustí správne alebo počítač ako celok nie je možné zapnúť. Podľa závažnosti bude určená aj cena.

Výmena komponentu

25€

Niekedy nie je potreba stavať nový počítač a problém býva len jeden komponent, ktorý spomaľuje ostatné. Služba zahŕňa výmenu komponentu, tak poradenstvo pri výbere komponentu a tipy pre nové komponenty, ktoré by zrýchlili Váš počítač.

Práca po dohode

35€/h

Po dohode so zákazníkom je možné sa dohodnúť na inej práci z oblasti IT, ak ju bude možné z našej strany uskutočniť. Cena sa bude odvíjať podľa zložitosti a časovej náročnosti práce, ktorú odhadom pred začatím práce zákazníkovi oznámime.

Optimalizácia PC

40€

(+SSD disk)

Zdá sa Váš počítač pomalší než niekedy ? My ako IT-čkari predsa len poznáme tipy a triky, ako Váš počítač zrýchliť. Vyskúšajte teda našu službu optimalizácia PC a užite si opäť blesku-rýchly stroj.

Doprava

Osobné prevzatie i vrátenie PC u Vás doma

2€

(v rámci Piešťan)

+ 0,30€ za každý začatý kilometer mimo Piešťan.
Niekedy nie je potreba stavať nový počítač a problém býva len jeden komponent, ktorý spomaľuje ostatné. Služba zahŕňa výmenu komponentu tak, poradenstvo pri výbere komponentu a tipy pre nové komponenty, ktoré by zrýchlili Váš počítač.
* Všetky ceny sú uvedené s DPH

Niečo zaujímavejšie ?

Výhodné balíčky ešte výhodnejšie budú výsady

Mali by ste záujem o viacero úkonov naraz spolu s výhodnejšími cenami spolu s výbornou podporou pri tvorbe balíčku ?

Práve pre túto situáciu sme vytvorili najpreferovanejšie služby a produkty, z ktoých sme vytvorili takzvané balíčky. 

Predstavte si, viac a výhodnejšie, niet čo dodať.

Naša ponuka

Ponuka balíčkov

Zrýchli starý PC

Zrýchli svoj starý počítač
90
s DPH
Čo to zahrňuje?
Výmena HDD za SSD - minimálne štvornásobné zrýchlenie PC
Čistenie od prachu, výmena termálnej pasty
Reinštalácia OS
Populárne

Stavba PC

Nechajte si postaviť počítač svojich snov
120
s DPH
Čo to zahrňuje?
Poradenstvo pri výbere a kúpe komponentov
Samotná stavba počítača skúsenými technikmi
Základná inštalácia Windows a najpoužívanejších programov + aktualizácií

Odvírovanie PC

Zbavte počítač vírusov
60
s DPH
Čo to zahrňuje?
Kontrola PC certifikovaným antivírusom
Bežné odstránenie závad spolu s kritickými aktualizáciami
Zabezpečenie PC do budúcnosti pomocou hardeningu

© 2023 FortSec

Využívame Cookies

Aby sme zabezpečili zážitok z používania našej stránky, na Vašom počítači ukladáme Cookies.

Rozumiem!